Kui tundub, et müts on veidi liiga tihkelt pea ümber, siis seda võib enne esimest kandmist käte vahel tugevalt venitada. Ärge muretsege, müts ei veni sellest liigselt välja! Püsival kandmisel võtab müts lapse pea järgi õige mõõdu ja "kasvab" koos lapsega.

Hooldusinfo:

·       Määrdumisel võib eset 30vees esmalt veidi leotada ja seejärel käsitsi ettevaatlikult pesta. Kuna enamikele toodetele on käsitsi juurde õmmeldud vooder ja pärleid või kristalle, siis on soovitav esemeid tugevalt mitte hõõruda!

·      Karusnahksed tutid on eemaldatavad. Enne pesu tuleb need mütsi küljest eemaldada. Tutte tuleb aeg-ajalt mütsi seest kontrollida, et need korralikult kinnitatud oleks. Kui karusnahk hakkab enda kohevust kaotama, siis on soovituslik seda tiheda kammi või loomade harjamiseks kasutatava harjaga kammida.

·       Ära vääna ühtegi kudumit! Vormi niisket kudumit selle esialgse kuju taastamiseks.

·       Kõige tervislikum on kõikidele kudumitele tasapindkuivatus, mis tähendab, et niiske ese laotatakse horisontaalselt kuivama. Kudumi alla võib laotada rätiku eseme paremaks kuivamiseks.

·       Papudele on soovitatav kandmise vahelisel ajal lisada nendega kaasasolevad vormid, mis aitavad nende kuju säilitada ja taastada.

·       Swarovski kristalle tuleks aeg-ajalt nende sära taastamiseks kuiva riideesemega hõõruda.

Keelatud on:

·       Masinpesu

·       Trummelkuivatus

·       Üle 30 o veega pesemine

·       Triikimine

NB! Toode võib sisaldada pisidetaile, mis võivad olla lapsele ohtlikud. Kõik detailid on tugevalt kinnitatud,
kuid sellegi poolest ei tohi jätta last toodetega järelevalveta!