Soe tekk on meie kliimas väga vajalik.  Sireli tekid on kahtlemata ühed soojemad, mis saadaval on. Pealmine osa on kootud soojast lõngast ja alumine osa on ülimalt pehme ja soe kunstkarusnahk. Tekki saab kasutada vankris ja turvahällis lisakihina lapsele soojuse tagamiseks ning on suurepärane just selle poolest, et seda lisakihti on ka kerge eemaldada. Kui lapsel hakkab vankris palav (ja kõik emmed ju teavad, kui raske on väikelast vastavalt meie muutlikule ilmale sobivalt riietada!!), siis on hea tekk lapselt ära võtta ja vältida higistamist ning haigestumist.
Eriti oluline on beebile lisasoojust pakkuda paari esimese nädala jooksul, kuna vastsündinud ei reguleeri sellel ajal veel enda kehatemperatuuri ja on sõltuvad väliskeskkonnast. Seega soovitan soojalt juba sünnituskoti pakkimisel sinna ka tekike lisada.


Beebitekki on hea kasutada ka põrandal (nii kodus, kui ka külla minnes), sest tihti ei taha me last otse põrandale või vaibale panna.

Sireli tekid (ja muud tooted) pakuvad soojust ja pehmust ning on kootud naturaalsetest ja beebisõbralikest lõngadest – enamik sisaldavad lisaks meriinovillale ka luksuslikumat alpakavilla ning valikus on ka helelilla ja tumesinine lõng, mis sisaldavad lisaks eelnimetatuile ka ülipehmet angooraküüliku või angoorakitse karva. Lõngad on valitud spetsiaalselt nende pehmust ja koostist arvestades ning enamik nendest on ka öko-tex standard 100 sertifikaadiga, mis antakse vaid neile lõngadele ja kangastele, mille töötlemisel ja tootmisel ei ole kasutatud ohtlikke kemikaale.

Mis muidugi esimesena silma jääb on tekkide ilu – neile on lisatud romantilised lipsud, pitsrosetid ja ka ehtsad Swarovksi kristallid, mida Sirel esimesena beebitoodetel kasutama hakkas. Kui soovid, et Sinu beebi saaks parima, kõige soojema ja luksuslikuma beebiteki, mille all enda esimese aasta uinakud mööda saata, siis oled õigesse kohta jõudnud!