Lõviga äge dressipluus "Tyler" sobitub oma mahedate hallikate, beežide toonidega lihtsasti Sinu lapse ülejäänud garderoobiga!
Sobita ägedaks komplektiks "Tyler" dressipluusiga
NB! Meie lasteriided on saadaval kuni suuruseni 92cm. Enda suuremate klientide rõõmuks teeme eritellimusena tooteid ka suurematele lastele! Võta meiega julgelt ühendust "Tellimine" alt või täida kõrvalolev ankeet!
Sobivas suuruses toote valimiseks leia meie suuruste tabel SIIT
Sobita ägedaks komplektiks "Tyler" dressipluusiga
Sireli lastedressidel on armas pilt dressipluusi esiosal ja pükste taguosal/pepul ja meie dressid:
- On OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga kangast;
-
Lõbusad pildid on dressipluusi esiosal ja pükste taguosal
-
On topeltsuuruses ja neid saab saab pikalt kasutada (alguses värvliosa allakeeratav ja pahkluult üleskeeratavad, hiljem pikkuse lisandudes saab äärte tagasikeeramisel pükstele lisapikkust anda ja kasutamist jätkata)
- Kangas ei veni välja nii nagu õhem puuvillane trikotaažkangas;
- Kangas ei kaota pärast paari pesu värvi;
- Kangas ei lähe topiliseks!
Beebidressid sobivad ideaalselt aastaringseks kasutamiseks!
Koostis:
Pealmine kiht: 95% puuvill, 5% elastaanNB! Meie lasteriided on saadaval kuni suuruseni 92cm. Enda suuremate klientide rõõmuks teeme eritellimusena tooteid ka suurematele lastele! Võta meiega julgelt ühendust "Tellimine" alt või täida kõrvalolev ankeet!
Sobivas suuruses toote valimiseks leia meie suuruste tabel SIIT