“Junior” beebikombe voodrita

 

 

 

Rohekates toonides armsate loomakestega voodriga beebikombe Junior sobib ideaalelt suviseks kasutamiseks. . See (ja kõik ülejäänud) Sireli beebikombed  on topeltsuuruses ja pika kasutusajaga!

Sobita armsaks ja praktiliseks komplektiks Junior suvemütsiga!

<
Clear
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
Add to Wishlist

75.00

Sireli beebikombe ning ka kõik meie ülejäänud riided väikelastele on topeltsuuruses! Lisaks on see beebikombe:

  • On topeltsuuruses ja pikalt kasutatav (alguses varruka otsad üleskeeratavad, hiljem pikkuse lisandudes saab varrukad tagasi alla keerata ja kasutamist jätkata)
  • On OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga kangast (tutvu sertifikaadiga SIIN)
  • Kasutatav dressikangas veni välja nii nagu õhem puuvillane trikotaažkangas;
  • Kasutatav dressikangas kaota hooldusjuhendit järgides pärast paari pesu värvi;
  • Kasutatav kangas lähe topiliseks!

Alguses on varruka- ja jalaotsad üleskeeratavad ning lapse kasvades tagasi allakeeratavad, et lisapikkust juurde anda ning et toote kasutusaeg oleks võimalikult pikk.

Beebikombe koostis:

  • Pealiskangas 95% puuvill, 5% elastaan, OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga (tutvu sertifikaadiga SIIN).

Parim aeg õhekordse suvekombe kasutamiseks:

+18 kuni +25°C olenevalt alusriietuse kihtidest. Jahedamal ajal on soovituslik kasutada jalutades beebitekki või vahetada ühekordne beebikombe puuvillase voodriga / meriinovoodriga beebikombe vastu välja!03

Et Sinu laps saaks kombekast võimalikult pikalt rõõmu tunda, siis vali pool suurust suurem number (näiteks kui laps on 74cm pikk, siis vali 74/80cm, kui laps on 78cm pikk, siis soovitame valida 80/86cm suuruse). Sobivas suuruses toote valimiseks leia meie suuruste tabel SIIT. Lisaküsimuste puhul võta meie klienditoega ühendust!
Sobivas suuruses toote valimiseks leia meie suuruste tabel SIIT

NB! Beebikombesid on võimalik saada kuni suuruseni 92cm (kaasaarvatud)!

Toote värv võib erineda tulenevalt vaadeldava ekraani heledusest ja seadetest. Samuti võib erineda kanga mustri paigutus (kasutame tootmisel nulljääkide põhimõtet ning lõikame kangast järjest).

Laost puuduva suuruse tellimiseks või eritellimuse esitamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega!

Iga tootega tuleb kaasa hooldusjuhend ja armas tervitustekst!

Vaata kokkusobivaid tooteid altpoolt!

Lisa komplekti

Add to Wishlist
Dressipluus “Junior Rhino”
35.00
Add to Wishlist
Tumeroheline naiste kootud meriinovillane peapael

Laost otsas

Kootud peapael “Sügise embuses”
25.0030.00
Add to Wishlist
Suvemüts “Junior” kõrvadega
25.00