ÜLDTINGIMUSED

Lisaks siinloetletud tingimustele reguleerivad e-poest www.sirelboutique.com ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigiskehtivad õigusaktid.

 

LEPINGU SÕLMIMINE

Sirelboutique OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Sirelboutique OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

 

HIND

Sirelboutique OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.

 

TOODETE SAADAVUS

Sirelboutique OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

 

TAGASTAMINE

Sirelboutique OÜst ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toode peab olema postitatud Itella SmartPost, Omniva pakiautomaadi vahendusel Sirelboutique OÜ aadressile 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest (Tallinna Tondi Selver, 56655585). Raha tagastatud toodete eest tagastame 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Sirelboutique OÜ-le. Transpordikulu kannab klient ja see ei kuulu tagastusele.

Tagastatava toote seisukord:

1. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud

Kui tagastatav toode (ja toote pakend – kinkekarp) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Sielboutique OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Sirelboutique OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.
2. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.
Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Sirelboutique OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Sirelboutique OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemist Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

 

VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Kui ostjal on Sirelboutique OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile sirel@sirelboutique.com või helistada telefonil 56655585.
Sirelboutique OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.
Tarbijakaitseseaduse leiad SIIT.
Kui ostja ja Sirelboutique OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Sirelboutique OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD
Sirelboutique OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Sirelboutique OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Sirelboutique OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Sirelboutique OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Sirelboutique OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Sirelboutique OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Sirelboutique OÜ vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. Sirelboutique OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

 

TINGIMUSTE MUUTMINE

Sirelboutique OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.sirelboutique.com. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Sirelboutique OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.