Talv 2021/2022 hooajal pakume enda mütsidel, sallide ja kinnastel kaht mustrit ning uudisena laias värvivalikus Norra 100% meriinovillaseid kvaliteetlõngasid, millele on omistatud  OEKO-TEX® standard 100 sertifikaat ning nendest valmistatud tooted on lisaks erakordsele pehmusele ja kohevusele ka Sinu nunnule veelgi ohutumad! Muidugi lisame meie talvistele nunnudele ka 100% mulesing free (loomasõbralikult ja eetiliselt toodetud) meriinovillase voodri, mis annab mütsile lisasoojuskihi ning muudab iga kudumi tuulekindlamaks.

Lisaks on uudisena sel aastal tavapärase üle pea tõmmatava kaelussalli asemel meie valikus eest avatav ja kinnitatav kaelussall, mida on mugavam lapsele kaela panna ning mille kaelus ei veni tänu pideva üle pea tõmbamisele välja (vaata pilte allpool galeriis).
Samuti on valikus jope peale käiv tuttidega klassikaline sall.

Veel üks tore uudis ka midagi teile, armsad emmed! Et pikkadel ja kargetel jalutuskäikudel pea ja kõrvad soojas oleksid, siis on meie valikus täiesti uued meriinovillased kootud peapaelad naistele, millele saavad tuulekartlikumad veel ka lisaks meriinovillase voodri sisse lasta õmmelda. Peapaeladega saab tutvuda siin. 

Kõikidel meie väikelaste talvemütsidel ja -kinnastel on sees 100% meriinovillane vooder, mille suurepärastest omadustest saad täpsemalt lugeda siit.

Vaata kõiki talvemütse, kindaid ja salle SIIN

Leia talvised mütsid, sallid, kindad ja beebipapud meie e-poest