Korduma kippuvad küsimused ja vastused:

1. Kogu kaup on allahinnatud aga minu soovitud tootel allahindlus puudub. Miks?

Palun loe esmalt läbi kõik allahindluse tingimused: www.sirelboutique.com/kontakt. Seal toome välja kõik soodustuses olevad tooted ja ka need, millele käimasolev allahindlus ei rakendu. Vahest ei rakenda me tänu pikkadele ooteaegadele talvemütsidele ja sallidele allahindlust, sest tänu suurele nõudlusele ei jõuaks me neid enam õigeaegselt täita ja neile mõistlikku ooteaega pakkuda.

2. KUDUMITE KOHTA: Kui toode on laos olemas aga kuvatakse teksti “Järeltellimisel toote ooteaeg 3-4 nädalat”, kas ma siis saan toote kohe kätte või pean ikkagi 3-4 nädalat ootama?
NB! See küsimus käib AINULT kudumite kohta! Teiste eritellimuste kohta loe punkt 3.

Kui kuvatakse teksti: “Toode on laos saadaval” või “ainult 1 laos”, siis järelikult on vähemalt 1 eksemplar veel laos saadaval ja OODATA EI OLE VAJA. Toode on postitamiseks valmis.
Kui kuvatakse teksti “Laost otsas”, siis on vaja toode järeltellida. NB! KUDUMITE OOTEAEG TIPPHOOAJAL ON MAKSIMAALSELT 4 NÄDALAT AGA KÜSI ALATI ooteaja kohta infot! ! Tipphooajaväliselt on võimalik, et saad toote kätte juba pärast paaripäevast ootamist! Eriti pisemate ja kiiremate tööde puhul!

3. Kui toode  või sobiv suurus on laost otsas ja soovin seda tellida, kui kaua peaksin siis ootama?

Ooteaja pikkuse teadasaamiseks on ainus viis meile kirjutada ja küsida! Ooteag sõltub sellest, kui palju meil on käesoleval hetkel tellimuse ees; kas Sinu soovitud kangas on laos olemas ja kui suure tellimusega on tegu. Kiiremad ja pisemad tööd saame kindlasti valmis juba paari päevaga! Seega – kui soovid teada ooteaja pikkust, siis kirjelda kohe enda soovi ja seejärel saame tööle juba adekvaatse ooteaja pakkuda.

4. Kui üks või mitu toodet on laos saadaval aga soovin  ka järeltellimisega talvemütsi, siis kas postitate kauba kohe või mütsi valmimisel?

Kui oled paki eest tasunud ühe postikulu, siis tavaliselt postitame kauba siis, kui kõik on valmis (ka järeltellimuses olev talvemüts on kootud ja valmis postitamiseks). Kui soovid siiski osad tooted kiiremini kätte saada, siis palun võta meiega ühendust ja saame postitada vastavalt Sinu vajadustele!

5. Soovin teha tellida toodet, mida ei ole laos. Kas eritellimuse eest peab rohkem tasuma?

Ei, laost puuduvad suurused maksavad juurde valmistamisel ikka sama palju. Kui soovid esitada tellimust ja tootele lisaks mingeid lipsukesi või pitsi, kristalle juurde lisada, siis on tõenäoliselt eritellimuse hind varasemast suurem. Lisaks võib hind olla veidi suurem ka suuremate suuruste puhul kui 92cm!
Eritellimuse näidised: meie valikus olev müts ilma paelteta; pitsiga meriinokombe ilma kaunistusteta ja vastupidi, kootud peapael laste suurusele jm. Eritellimuse ooteaja kohta saad lugeda täpsemalt punkt 2 ja 3!

5. Kas Sirel valmistab lasteriideid ainult kuni 92cm suurusele ja mütse/salle kuni 5 aastastele või saab ka suurem laps midagi Sireli riiulist?

Ikka saab! Valmistame eritellimusena ka suurematele lastele mütse, salle ja ka pöidlaga kindaid! Saada meile postkasti soovitud tootest/lõngast/kangast pilt ja kirjelda enda mõtteid. Anname võimalikult kiiresti tagasisidet kas soovi on võimalik soovitud suuruses teostada!

6. Kust ma leian e-poe kinkekomplektid?

Sobiva kinkekomplekti saad e-poes mugavalt ise kokku panna. Selleks:
*vali esmalt esimene soovitud toode, mis kindlasti komplektis võiks olla;
* Liigu selle tootelehe allosasse, kust leiad veel komplekti sobivaid tooteid

Sobiva kinkekomplekti meie kaupluses aitab Sul kokku panna meie klienditeenindaja vastavalt eelarvele ja beebi sünniajale!

7. Kui suur tootevalik on kaupluses kohapeal?

Vähemalt sama suur, kui e-poes! Kõik e-poe tooted on meil ka kaupluses kohe kaasahaaramiseks olemas. Lisaks on kaupluses alati kõige uuemaid tooteid, mida veel e-poodi ei ole jõudnudki lisada! Kaupluse leiad Tallinnast, Tondi 37! Maja ees ja ümber on meie klientidel lubatud tasuta parkida!

8. Kuidas ma saan tellimuse esitada?

Kui soovid toodet, mis on e-poest otsas või täiesti eritellimust, siis võta meiega ühendust siin: https://sirelboutique.com/tellimused/

9. Osadel piltidel on talvemütside tutid pisikesed, teistel suuremad. Kuidas ma tean milliste tuttidega mütsi ma saan?

Mütsi tuttide suurus sõltub mütsi suurusest. Vastsündinu müts on nii pisike, et sinna peame me panema madala karvaga pisemad tutid. Juba alates 40-44cm mütsidel on veidi suuremad tutid ja sealt edasi veelgi suuremad.
Osad fotod on tehtud pisikestest vastsündinu mütsidest ja suuremate tuttidega tootefotodel on tavaliselt kasutatud kõige suuremas suuruses mütsi (48-52cm).

10. Soovin osta täiskasvanute peapaela aga mu pea on täpselt kahe suuruse vahepeal (56cm). Millise suuruse peaksin võtma?

Kui soovid, et peapael oleks mõnusalt kõrvade ümber, siis vali väiksem suurus. Kui Sa eelistad hästi lõdvalt peapaela kanda, siis pigem vali suurem suurus. Sirel soovitab valida pigem pisem suurus, sest siis ei puhu külm tuul peapaela vahelt kõrvadesse!

Kui Sa ei leidnud nende küsimuste hulgast enda oma, siis kirjuta meile ja vastame esimesel võimalusel!