Iga ema teab, kui keeruline on enda vastsündinut vastavalt ilmastikule riietada. Last venrkisse pannes tekib alalõpmata mure – kas laps on ikka piisavalt soojas, mida teha kui tal on palav?! Beebiteki abil saad kiirelt luua lapsele lisakihi võrra soojema keskkonna ning vajadusel selle ka sama kiirelt eemaldada, et laps üle ei kuumeneks ning end kehvasti ei tunneks. Külmas väliskeskkonnas palavusest ja ebamugavusest nutval lapsel on oht külmeada ja haigestuda.

Sireli tekid on kahtlemata ühed soojemad, mis saadaval on. Tänu kahekihilisele koostisele tekib nende vahele soojuskiht ning see hoiab lapse mõnusasti soojas. Pealmine lõngast osa on kootud ja alumine osa on ülimalt pehme ja soe kunstkarusnahk või puuvillane kangas.

Eriti oluline on beebile lisasoojust pakkuda/kiirelt lisasoojust eemaldada paari esimese nädala jooksul, kuna vastsündinud ei reguleeri sellel ajal veel hästi enda kehatemperatuuri ja on sõltuvad väliskeskkonnast. Seega on soovitatav juba sünnituskoti pakkimisel sinna ka imearmas tekike lisada.

Beebitekki on hea kasutada ka põrandal (nii kodus, kui ka külla minnes), sest tihti ei taha me last otse põrandale või vaibale panna.

Sireli tekid (ja muud tooted) pakuvad soojust ja pehmust ning on kootud naturaalsetest ja beebisõbralikest lõngadest. Lõngad on valitud spetsiaalselt nende pehmust ja koostist arvestades ning enamik nendest on ka öko-tex standard 100 sertifikaadiga, mis antakse vaid neile lõngadele ja kangastele, mille töötlemisel ja tootmisel ei ole kasutatud ohtlikke kemikaale ning need on Sinu beebile ohutud!

Mis muidugi esimesena silma jääb on tekkide ilu – neile on lisatud romantilised lipsud, pitsrosetid ja ka ehtsad Swarovksi kristallid, mis on algusest peale Sireli äratuntava käekirja sees olnud. Tekkide kudumisel oleme sinna sisse pannud vaid parimad mõtted ja energia, sest teeme enda tööd alati suure armastuse ja tänutundega.

Sireli kaunid ja luksuslikud beebitekid leiad SIIT