Beebitekk “Aurora”

 

 

Imekaunis Sireli originaalkangast helekollaste lilledega suvine tüdrukute beebitekk Aurora on õmmeldud kahekordsest puuvillasest kangast ning teki ülemises ääres jookseb lusksulik kuldkollane pits.

Puuvillane täisnaturaalne beebitekk on väga mugav lisasoojuskiht kevadistel ja suvistel jalutuskäikudel, kus tuul võib tabada ootamatult ja lapsele on kiiresti ja teda häirimata vaja soojust lisada. Beebiteki abil on seda väga lihtne teha  – eemalda tekk, kui lapsel on palav ning sama lisa kiirelt peale, kui väljas on oodatust jahedam ilm või tuul. Samuti saab tekikest kasutada suvel ohtliku UV kiirguse blokeerijana!

Teki parim kasutusaeg on soojemal kevadel, sügisel ja suvel ning igal ajal ka sisetingimustes. Sobita kauniks komplektiks või katsikukingituseks Aurora peapaela või kleidiga!

Ainult 1 laos

Add to Wishlist

55.00

Sireli kollane lilledega tüdrukute puuvillane suvetekk sobib ideaalselt katsikukingiks ning paariks esimeseks eluaastaks kasutamiseks nii vankritekina, kui ka turvahällis ning voodisse pealepanekuks!

Koostis:

  • Pealmine kangas 95% puuvill 5% elastaaniga,  OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga kangas (sertifikaadi kohta loe rohkem SIIT)
  • Vooder: 100% puuvill OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga

Lilleline tüdrukute beebitekk sobib kasutamiseks soojemal kevadel, sügisel ja suvel ja igal muul ajal ka sisetingimustes.

Seda tekki võib kasutada ka esimese kihina otse lapse vastas, sest kasutatud on vaid naturaalseid materjale!

Mõõdud:

  • 90*75cm (+/-5cm).

Meie beebitekid on loodud sobiva suurusega, et neid oleks mugav kasutada vankris ja turvahällis ning et neid saaks kasutada mitu esimest eluaastat. NB! Arvesta sellega, et lapse pea jääb teki alt alati välja!

NB! Toote värv või veidi erineda tulenevalt vaadatava ekraani heledusest ja seadetest. Samuti võib erineda kanga mustri paigutus.

Laost puuduva toote tellimiseks või eritellimuse esitamiseks kirjuta meile! 

Vaata kokkusobivaid tooteid alt: