Beebitekk “Blossom” valgel

Eestis disainitud tooted beebidele ja väikelastele, katsikukingitus, eesti disain

 

 

 

Kaunis suvine tüdrukute beebitekk Blossom on õmmeldud kahekordsest puuvillasest kangast ning teki ülemises ääres jookseb kaunis punane pits.

See tekike sobib ideaalselt Cybex Blossom kollektsioonist vankri ja turvahälliga (nii valge kui ka musta juurde). Teki parim kasutusaeg on soojemal kevadel, sügisel ja suvel ning alati ka sisetingimustes.

Sobita kauniks komplektiks või katsikukingituseks Blossom peapaelaga.

Ainult 1 laos

Add to Wishlist

50.00

Sireli tüdrukute puuvillane suvetekk sobib ideaalselt katsikukingiks ning paariks esimeseks eluaastaks kasutamiseks nii vankritekina, kui ka turvahällis ning voodisse pealepanekuks!

Koostis:

  • Pealmine kangas 95% puuvill 5% elastaaniga,  OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga kangas (sertifikaadi kohta loe rohkem SIIT)
  • Vooder: 100% puuvill OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga

Täisnaturaalne beebitekk “Blossom” sobib imeliselt Cybex Blossom kollektsioonist vankri ja turvahälliga! Tekk sobib kasutamiseks soojemal kevadel, sügisel ja suvel.

Seda tekki võib kasutada ka esimese kihina otse lapse vastas, sest kasutatud on vaid naturaalseid materjale!

Mõõdud:

  • 90*75cm (+/-5cm).

Meie beebitekid on loodud sobiva suurusega, et neid oleks mugav kasutada vankris ja turvahällis ning et neid saaks kasutada mitu esimest eluaastat. NB! Arvesta sellega, et lapse pea jääb teki alt alati välja!

NB! Toote värv või veidi erineda tulenevalt vaadatava ekraani heledusest ja seadetest. Samuti võib erineda kanga mustri paigutus.

Laost puuduva toote tellimiseks või eritellimuse esitamiseks kirjuta meile!